Чим замінити скребок для авто, щоб очистити лобове скло від льоду

Рясні снігопади, морози, іній та перепади температури завдають чимало клопоту власникам машин. Тому перед тим, як вирушати у справах на автомобілі взимку, необхідно заздалегідь очистити його від снігу та льоду, щоб убезпечити себе та інших учасників дорожнього руху. Однак робити це потрібно акуратно – інакше лобове скло може просто тріснути. theLime ділиться з вами лайфхаком, чим замінити скребок для авто, якщо його немає під рукою.

Як правило, щоб видалити зледеніння з лобового скла, потрібно добре прогріти авто. Однак на це потрібно багато часу. Другий спосіб  позбутися снігу або інею за допомогою спеціального скребка, який можна купити в автомагазині. А якщо такого немає під рукою і щоб не втрачати дорогоцінні хвилини, можна скористатися лайфхаком із пластиковою карткою.

Беремо будь-яку стару картку: банківську (кредитну або дебетову), картку на знижку в будь-який магазин, членську картку. Плоский край картки можна використовувати так само, як скребок для льоду, щоб просто зіскребти іній з лобового скла автомобіля.

Зазначимо, що в процесі очищення картка може бути легко зламана або пошкоджена водою, якщо вона містить електроніку. Тому найкраще використовувати стару кредитну картку або дебетову картку з терміном дії, що минув, яка вам більше не потрібна.

Источник: apostrophe.ua