Чи можна чистити пральну машину лимонною кислотою: варто знати

У Мережі можна знайти безліч рекомендацій, автори яких пропонують використовувати для очищення пральної машинки відому всім господаркам «лимонку». У той же час не всі професіонали погоджуються з цією думкою, і ось чому.

Оскільки засіб, про який йдеться, є кислотою, це означає, що потенційно «лимонка» може нашкодити внутрішнім комплектуючим. Їх список досить великий: це і барабан з нержавіючої сталі, і алюмінієва хрестовина, а також деталі з поліпропілену та гуми.

Однак варто відзначити, що використання розчину лимонної кислоти, концентрація якого не перевищує 10%, просто не в змозі завдати шкоди жодному з перерахованих елементів. Тому можете безбоязно використовувати цей засіб для видалення накипу в пральній машині: головне, не сипати більше 100 г на літр води.

Зверніть увагу: щоб використання препарату принесло свої плоди, температура рідини повинна бути не менше ніж 90 градусів.

Питання, чи потрібно промивати машину після використання кислоти залишається відкритим, тому для перестрахування використовуйте режим очищення барабана, а якщо його немає – звичайне полоскання.

Источник: pixelinform.com