Це мій результат і моє бажання: Ксенія Мішина відповіла на критику щодо схуднення

Ксенія Мішина чотири місяці працювала над собою і здобула свою найкращу за все життя фізичну форму. Сьогодні акторка важить 48 кг, а її тіло виглядає підтягнутим та рельєфним. І хоча багато хто зачарований результатом, знайшлися й ті, хто розкритикував зовнішність зірки. На їхню думку, героїня "Холостячки" надмірно схудла і "до" вона виглядала краще.

Ксенія записала кілька "сторіз", у яких відповіла хейтерам. За словами Мішиної, вона худла не для того, щоб подобатися всім, а щоб задовольнити своє бажання. Акторка додала, що всі люди мають різні смаки, що цілком нормально, а на своєму прикладі вона хотіла показати, що за короткий термін зі своїм тілом можна зробити що завгодно.

"Я розумію, що мій результат може не всім подобатися, але це тільки мій результат, моя історія, моє бажання. Деяким подобаються пишні форми, деяким - такі, як мені, і це норм абсолютно. Але я вам показала, що через 4 місяці можна зробити зі своїм тілом все, що ви забажаєте", - сказала Мішина.

Ксенія також відповіла тим, хто вважає її трансформацію "знущанням" над собою.

"Хто так вважає, ви повинні розуміти, що трансформація способу життя та ретельна робота над собою - це не про знущання. Це про свідоме здорове життя! Можливо, у вас формується така думка через маніпулятивні стереотипи, що для досягнення кращої версії себе треба постійно страждати і знущатися над собою. Так, не завжди у всьому є присутність задоволення, але хто сказав, що це погано? Складнощі - ваше паливо теж. А в цілому гармонію, справжню насолоду та ейфорію ви отримуєте завдяки процесам та результатам", - наголосила зірка.

Підисники також звинуватили Ксенію в тому, що все це акторка зробила, щоб запустити свій марафон із схуднення, як це роблять багато блогерів.

"Моя унікальність у тому, що я не збиралась і не збираюсь робити ніякий марафон! Я не бачу в цьому ніякого сенсу та користі. Бо тільки персональне супроводження може привести вас до перемоги в такій справі! Все інше не працює, запам'ятайте. Все інше про інше, - пояснила Мішина. - Я хочу дарувати вам користь, хочу бути з вами чесною та відвертою. Ділитися своїм досвідом і знаннями безкоштовно. Я працювала з найкращими і готова тепер передавати це вам. Я для вас! За вас!".

Источник: apostrophe.ua