Брітні Спірс запостила фото українського кота Степана в Instagram: Як пухнастик з Харкова став зіркою мережі

Брітні Спірс запостила фото українського кота Степана в Instagram: Як пухнастик з Харкова став зіркою мережі

Спірс опублікувала фото кота Степана в Instagram.

Співачка, яка звільнилася від опіки батька, оголосила про те, що зняла фільм. Свій пост вона супроводила знімком кота Степана, який вже встиг стати мемом. Сумна тварина ніби-то сидить за столом, а пору із нею келих червоного вина.

"Я тільки-но закінчила зйомки фільму, який називається "Кумир". У ньому точно буде багато хітів та яскравих картинок, щоб кинути у красиві обличчя моєї родини. Сподіваюся, ви, хлопці, добре проводите час, бо я так. Якщо я пропадаю, ви можете знайти мене десь із цим котом", – підписала фото Брітні.

Посмотреть эту публикацию в Instagram

Публикация от Britney Spears (@britneyspears)

Кіт Степан із Харкова: що відомо

Степану – 13 років. Він став популярним завдяки своїй коронній позі: кіт сидить за столом і сумує, а поруч із ним стоять напої: молоко, пиво, коктейлі. Господиня кота із Харкова. Вона розпочала показувати свого улюбленця в TikTok. Короткі ролики, на яких кіт сидить з алкоголем під акомпанемент старих хітів стали дуже популярними. Господиня, на Instagram кота якої підписано понад 600 тисяч користувачів, зазначає, що кіт не сумує, а засинає у такій позі. Вона створила акаунти у соцмережі задля того, аби її вусаня побачив увесь світ. На її думку, вираз морди Степана – унікальний.

Источник: depo.ua