Бої за "дорогу життя" до Бахмута. 3-тя бригада ЗСУ показала відео штурму й зачистки позицій окупантів

3-тя окрема штурмова бригада показала траншейні бої за "дорогу життя" у Бахмуті Донецької області – шосе T0504 від Часового Яру через Хромове на Бахмут. Відео опублікували 28 травня на YouTube-каналі бригади.
У бригаді зазначили, що це остання асфальтована траса, якою можна доправляти боєприпаси і провізію захисникам Бахмута, перекидати підкріплення й евакуювати поранених і загиблих воїнів.

"У ході бойового завдання штурмовики 3-ї ОШБр заходять у ворожу траншею і за підтримки дронів під артилерійським вогнем противника здійснюють зачистку, знищуючи окупантів на відстані кількох метрів", – ідеться в описі відео.

Унаслідок успішної бойової операції ліквідували 30 окупантів. Бійці відкинули росіян від "дороги життя", позбававши їх можливості утримувати трасу під вогневим контролем армії РФ, розповіли у бригаді.

Коли саме відбулися ці події, не уточнюють, але за мужність і героїзм вісьмох воїнів 3-ї роти 1-го штурмбату 3-ї ОШБр уже відзначили почесними нагрудними знаками командувача Сухопутних військ України й представили до державних нагород.

Источник: gordonua.com