Білл Гейтс назвав найважливіше технологічне досягнення за 50 років

Один із засновників технологічної корпорації Microsoft Білл Гейтс заявив, що модель штучного інтелекту GPT від стартапу OpenAI є найреволюційнішим досягненням у галузі технологій за останні 50 років. Про це він розповів у своєму особистому блозі.

«Весь досвід був приголомшливим. Я знав, що щойно побачив найважливіше досягнення в технології з часів графічного інтерфейсу», — зазначив мільярдер.

За словами Гейтса, досвід від спілкування з ШІ через програмне середовище чат-бота був порівняний з тим моментом, коли він вперше побачив сучасне графічне середовище робочого столу (GUI) у 1980 році. Він пояснив, що до того моменту люди використовували свої комп’ютери через командний рядок, і Windows з графічним дизайном змінила цей формат.

«Розвиток ШІ настільки ж фундаментальний, як створення мікропроцесора, персонального комп’ютера, інтернету та мобільного телефону. Це змінить те, як люди працюють, навчаються, подорожують, отримують медичну допомогу та спілкуються один з одним», — упевнений Гейтс.

На думку бізнесмена, навколо ШІ переорієнтовуватимуться цілі галузі, а компанії відрізнятимуться тим, наскільки добре вони його використовують.

Источник: t4.com.ua