Бельгія розпочала навчати українських військових керувати підводними безпілотниками

Міністерство оборони Королівства Бельгії навчає українських військових застосовувати підводні безпілотники, які незабаром надійдуть до ЗСУ.
Як передає Укрінформ, про це в Телеграмі повідомляє пресслужба Міноборони з посиланням на інформацію міністерки оборони Бельгії Людівіне Дедондер.

«Міністерство оборони Королівства Бельгії організувало навчання для українських військових з застосування підводних безпілотних апаратів, які Бельгія поставить в Україну», - йдеться в повідомленні.

Як зазначається, група українських військових прибула до Бельгії у першій декаді лютого для проходження навчань в рамках Місії Європейського Союзу з надання військової допомоги на підтримку України (EUMAM Ukraine). Завдяки Міністерству оборони Королівства Бельгії українські військові проходитимуть навчання на підводних безпілотних апаратах, які Бельгія поставить в Україну.

«Я висловила їм свою підтримку і віддала належну честь за мужність, яку вони демонструють майже рік», - цитує пресслужба міністерку оборони Бельгії.

Источник: ukrinform.ua