Бельгія передасть Україні підводні дрони та генератори

Рада міністрів Бельгії затвердила новий пакет військової допомоги Україні. До нього увійдуть 10 підводних безпілотників та дві мобільні лабораторії.

Ці безпілотники дозволяють виявляти всі підводні загрози: і міни, і шпигунське обладнання. Це нові високі технології, які нададуть їм (українцям) велику допомогу. У бельгійської армії вже є ці апарати. Вони всі будуть доставлені в Україну до кінця травня у кілька етапів”, – повідомила міністр оборони Бельгії Людівін Дедондер.

Також Бельгія надасть українським військовим мобільні лабораторії, які можна “розгорнути поблизу хімічного, бактеріологічного, радіологічного або ядерного інциденту”.

Також сьогодні в Україну прибув прем’єр-міністр Бельгії Александр Де Кроо. Він подякував народу України, а також пообіцяв передати генератори.

Хочу подякувати вам і кожному українцю від імені народу Бельгії за ваше лідерство в ці дуже складні часи війни. Ви демонструєте всьому світові, за що варто битися – за демократію, за відкрите суспільство, де люди ставляться з повагою одне до одного, засуджують безглузде насилля. 

Ми постачаємо генератори, надаємо допомогу вашим школам, лікарням, і сподіваємося, що це додасть вам стійкості в ці складні часи“, – цитує бельгійського прем’єра сайт Президента України.

Источник: freezmi.io