Baidu показала безпілотне таксі нового покоління

Baidu показала безпілотне таксі нового покоління

Китайський техногігант Baidu продовжує експансію на ринок самоврядних транспортних засобів. Компанія презентувала нове покоління безпілотного роботаксі, яке вже незабаром перевозитиме пасажирів територією всього Китаю.

Apollo RT6 EV є чимось середнім між позашляховиком і мінівеном. У автомобіля знімний кермо, тому він може пересуватися повністю в автономному режимі без участі людини. Це вже шосте покоління безпілотника Baidu та перша модель, побудована на платформі Xinghe. Вказується, що розробка власної акумуляторно-електричної архітектури допомогла зменшити виробничі витрати до 37 000 доларів за одиницю.

Електрокар оснащується системою автономного водіння четвертого рівня, що дозволяє автомобілю їздити без водія заздалегідь вказаних областях. Для цього в ньому передбачено 38 датчиків, серед яких вісім LiDAR, що служать для орієнтування у просторі.

Безпілотник вміщує від двох пасажирів до чотирьох. За словами виробника, знімне рульове колесо додає місця для сидінь, торгових автоматів, настільних комп'ютерів або ігрових консолей. На рендерах видно, що всередині будуть камери, які слідкують за пасажирами.

Технічні подробиці автомобіля не розкриваються, як і термін його появи на дорогах. Однак Baidu планує розширити свій бізнес за межі Китаю до 65 міст до 2025 року та 100 міст до 2030-го.

Источник: 4pda.to