Байден приєднується до TikTok, щоб охопити молодих виборців

Президент Байден офіційно приєднався до TikTok.
Кампанія Байдена оголосила про його прихід на платформу відео під написом «Лол, привіт, хлопці» та біографією, у якій зазначається «Розвиває економіку».

У своєму першому дописі під час Суперкубку Байдена запитує співробітник поза кадром, за яку команду він вболіває, на що він відповідає, що він фанат Eagles.

За словами консультантів кампанії, обліковим записом керує команда Байдена-Харріса, так називають зусилля з переобрання, і регулярно публікуватиме вміст, як це робиться в інших соціальних каналах, включаючи Threads, Instagram, Facebook, X і Truth Social.

«Наша Римська імперія охоплює виборців, де б вони не були (чи правильно я зробив)?» сказав Роб Флаерті, заступник керівника передвиборної кампанії Байдена. Фраза «Римська імперія» стала мемом, який функціонує як скорочення того, про що людина глибоко піклується і про що не може перестати думати.

Команда Байдена сильно схилялася до мемів у спробах налагодити зв’язок із молоддю. Аватар Байдена в TikTok містить чорно-білу фотографію президента з лазерними очима, стиль зображення, популяризований мемом « Темний Брендон », який зображує Байдена як безглуздого супергероя, навченого темному мистецтву політики .

«Молодь по всій країні чекала цього моменту», — сказав Аарон Парнас, творець політичного контенту покоління Z. «Президент зустрічає нас там, де ми є, і ми допоможемо йому в цьому».

Понад три десятки членів Конгресу, більшість з яких демократи, зараз керують обліковими записами TikTok.

Однак TikTok зазнав критики з боку республіканців, які критикували зв’язки програми з китайською материнською компанією ByteDance.

У кампанії Байдена заявили, що вони вживають передових заходів безпеки на своїх пристроях і включають протокол для забезпечення безпеки облікового запису. Присутність кампанії не залежить від поточного розгляду Комітетом з іноземних інвестицій у Сполучених Штатах, урядовим агентством, якому доручено розслідувати корпоративні угоди з питань національної безпеки та веде переговори з власником TikTok ByteDance.

Білий дім часто використовував TikTok для поширення повідомлень і інформував творців TikTok про такі речі, як війна в Україні, інфраструктурні ініціативи президента та пандемія COVID-19.

У 2022 році група творців TikTok провела годину в Овальному кабінеті на приватній зустрічі з президентом. Поїздка була організована Національним комітетом Демократичної партії (DNC) у спробі залучити величезну аудиторію TikTok, щоб вплинути на проміжні вибори. DNC веде офіційний обліковий запис TikTok. У грудні минулого року Білий дім також організував свою першу святкову вечірку виключно для творців контенту.

TikTok став потужним інструментом для проведення кампаній. У 2020 році колектив із сотень творців контенту приєднався до TikTok для Байдена, спільної роботи, спрямованої на обрання президента. Інші законодавці, як-от сенатор Джон Оссофф (D-Ga.), зробили TikTok невід’ємною частиною своїх кампаній. Одним із найпопулярніших законодавців у TikTok є конгресмен Джефф Джексон (DN.C.), який зібрав понад 2,5 мільйона підписників, регулярно публікуючи відео про головні новини.

«На минулих виборах все ще залишалося відкритим питання: чи можуть впливові особи посунути голку в політичних кампаніях?» Деніел Дакс, засновник фірми з управління талантами Palette, який допоміг організувати поїздку творців TikTok до Вашингтона, щоб зустрітися з Байденом і колишнім президентом Бараком Обамою, сказав минулого року. «На це досить твердо відповіли так».

Минулого року The Washington Post повідомляла , що деякі демократи стурбовані тим, що придушення TikTok може зашкодити здатності партії охопити молодих виборців. «Відмовитися від чогось, що виявилося неймовірно корисним для перемоги на виборах, — це все одно, що вистрілити собі в ногу», — сказав Ейдан Кон-Мерфі, засновник Gen-Z for Change, коаліції творців, раніше відомої як TikTok for Biden.

Однак останнім часом багато молодих творців TikTok використовували платформу, щоб критикувати Байдена. Вони виступали проти його політики щодо зміни клімату, війни в Газі та нездатності стримати пандемію. Минулого року багато молодих активістів намагалися використати TikTok, щоб змусити адміністрацію Байдена зупинити проект буріння нафти Віллоу на Алясці. Їхня кампанія була невдалою, однак TikTok залишився потужною політичною платформою та центром прогресивної активності.

У січні передвиборча кампанія Байдена оголосила, що шукає директора з цифрових партнерств для роботи з творцями TikTok та інших соціальних платформ, щоб «розширити меседж Джо Байдена та охопити ключові виборчі блоки».

Крістіан Том, директор Управління цифрової стратегії Білого дому, минулого року розповів аудиторії творців контенту та керівників галузі на VidCon Baltimore, що вперше в Білому домі існує окрема команда, яка займається встановленням партнерства з творцями контенту. .

«Робота, яку ми виконуємо з творцями, має найбільший плюс і потенціал з усіх методів комунікації, які ми використовуємо», — сказав Том. «Незалежно від того, чи то пікантні твіти від @WhiteHouse, чи наша співпраця з творцями, мова йде про те, як ми можемо знайти спосіб з’явитися в стрічці так, щоб ви відчували себе автентично, органічно і зрештою здивували вас».

Том назвав Байдена творцем контенту та рекламував деякі цифрові можливості Білого дому, зазначивши, що він зібрав понад 93 мільйони підписників на різних платформах.