Арнольд Шварценеггер пожартував про секс у 75 років і зізнався, як тримає своє тіло у формі

Зірка Голлівуду та колишній губернатор Каліфорнії Арнольд Шварценеггер зухвало пожартував про секс у 75 років та розсекретив, як підтримує фізичну форму.

Знаменитість переконаний, бодибілдинг був його квитком в успішне життя. Зокрема, Арнольд прославився завдяки накачаному тілу. У 75 років голлівудський актор продовжує підтримувати фізичну форму. За словами Шварценеггера, це допомагає йому мати молодший вигляд та продовжувати зніматися у фільмах.

Щоправда, Арні не виконує надто інтенсивних вправ, а більш прості, аби не нашкодити своєму здоров'ю.

"Я захищаю своє тіло та виконую терапевтичні тренування. Я виконую швидші, легші, але правильні вправи та намагаюся залишатися молодим. Я тренуюся, щоб залишитися в живих, щоб мати можливість знімати свої фільми", - розповів актор в інтерв'ю Men's Health.

Тренування допомагають підтримувати не лише фізичну форму Арні, але й гарний настрій. Шварценеггер впевнений, що спорт позитивно впливає на розумову діяльність.

"Коли ви тренуєтеся, то не лише ваше тіло накачується, це також ваш розум. Ви з більшим позитивом дивитися на деякі речі у житті", - зазначив актор.

До речі, журналісти також поцікавилися у Шварценеггера, чи використовує він якесь кодове слово для сексу. У своїй відповіді 75-річний актор пожартував, що це слово – "допоможіть".

"Навіщо використовувати кодове слово? У моєму віці секс стає словом із чотирьох букв: "Help!" – пожартував актор.

Источник: tsn.ua