Apple розкрила таємницю, чому компанія не випускає MacBook із сенсорним екраном

Apple розкрила таємницю, чому компанія не випускає MacBook із сенсорним екраном

Нещодавно вийшли перші огляди iPad Pro і в них приділяється багато уваги новим дисплеям OLED, чіпу M4 і обмеженням iPadOS.

В інтерв’ю з The Wall Street Journal, віце-президент Apple з маркетингу продуктів Mac та iPad Том Богер пояснив різницю між iPad і Mac, а також порушив питання про можливість випуску сенсорного Mac.

За словами Богера, Apple не розглядає iPad та Mac як конкуруючі пристрої. Натомість вони доповнюють один одного. iPad створений для “первинної взаємодії через сенсорний екран”, у той час як Mac призначений для “непрямого керування” за допомогою клавіатури, миші та/або трекпада.

Виникає природне питання: чи випустить Apple колись Mac з сенсорним екраном? Джоанна Штерн спробувала отримати відповідь від Богера кілька разів, але вона залишилася непохитною: iPad призначений для сенсорного управління, а Mac — ні.

“macOS – це зовсім інша парадигма обчислень”, – пояснив він. Багато користувачів мають обох типів пристроїв і розглядають iPad як спосіб «розширення» роботи з Mac завдяки функції Continuity, яка дозволяє легко працювати на різних пристроях.

Источник: itechua.com