Apple повністю відмовиться від Lightning на користь USB Type-C

Apple повністю відмовиться від Lightning на користь USB Type-C

Авторитетний інсайдер Марк Гурман з Bloomberg повідомляє, що Apple має намір зовсім розпрощатися з фірмовим роз’ємом Lightning, замінивши його на USB Type-C скрізь, де це тільки можливо. Щоправда, відповідного оновлення деяких продуктів доведеться почекати.

Нещодавно Apple представила iPhone 15 і iPhone 15 Pro, в яких на зміну Lightning прийшов універсальний USB Type-C. Разом зі смартфонами компанія також оголосила про переведення AirPods Pro другого покоління на оновлений роз’єм. При цьому в асортименті компанії залишається багато пристроїв і аксесуарів, які все ще оснащуються Lightning.

За даними Гурмана, нову версію моноблока iMac на чипі M3 пропонуватимуть з оновленими мишею Magic Mouse, трекпадом Magic Trackpad і клавіатурою Magic Keyboard, оснащеними USB Type-C. Крім того, у 2024 році варто чекати на четверте покоління бездротових навушників AirPods із новим роз’ємом. Аналогічна зміна очікується і в AirPods Max, але інсайдер не може дати точної інформації, коли Apple випустить друге покоління цих навушників.

Інсайдер також упевнений, що Apple поверне в продаж зовнішній акумулятор MagSafe Battery Pack і комбінований зарядний пристрій MagSafe Duo Charger, оснастивши їх USB Type-C. Таким чином, абсолютно у всіх пристроях компанії буде цей роз’єм, що дасть змогу підключати їх один до одного. Наприклад, нові AirPods Pro 2 вже можна заряджати від iPhone 15.

Источник: itechua.com