Apple не буде безкоштовно міняти тріснуте скло в iPhone і Apple Watch

Apple не буде безкоштовно міняти тріснуте скло в iPhone і Apple Watch

Цього місяця компанія Apple внесла деякі зміни до правил надання безкоштовного ремонту за стандартною гарантією, яка більше не поширюється на мікротріщини на екранах смартфонів iPhone та смартгодинник Apple Watch. Відповідно до внесених змін, мікротріщини тепер потрапляють до категорії «випадкових» ушкоджень, усунення яких авторизовані сервісні центри роблять платно.

До внесення згаданої зміни стандартна гарантія Apple поширювалася на мікротріщини на екранах смартфонів та смартгодинник компанії, за умови, що на пристрої немає інших пошкоджень або явних точок впливу, які й призвели до появи дефекту. Однак найближчим часом така послуга перестане бути доступною, оскільки на цьому тижні Apple вже почала розсилати до авторизованих сервісних центрів зміни правил надання послуг з гарантійного ремонту.

Це означає, що при зверненні до сервісного центру з мікротріщинами на екранах смартфонів і смартгодинник Apple доведеться оплачувати усунення дефектів, навіть якщо на пристроях користувача немає інших видимих ​​пошкоджень. На даному етапі ці зміни стосуються лише iPhone та Apple Watch. Стандартна гарантія все ще дозволяє безкоштовно ремонтувати планшети iPad та комп’ютери Mac з тріснутими екранами. Чому Apple вирішила внести зміни до правил надання гарантійного ремонту, не уточнюється.

Источник: portaltele.com.ua