Anonymous зламала більше 1 млн. emails російських енергетичних компаній та злила у відкритий доступ понад терабайт даних

Романов Роман
Anonymous зламала більше 1 млн. emails російських енергетичних компаній та злила у відкритий доступ понад терабайт даних

Anonymous стверджує, що зламав російські енергетичні компанії, щоб викрити електронні листи та продовжити свою кібервійну на підтримку України. Колектив хакерів стверджує у Twitter, що опублікував понад 1 мільйон листів від ALET, російського митного брокера паливно-енергетичних компаній.

Витік був опублікований в DDoSecrets, організації, співзасновником якої є Емма Бест, яка вірить у повну прозорість даних в суспільних інтересах.

Screenshot_20220426-005350-01.jpeg (180 KB)

Що таке ALET?

АЛЕТ — російський митний брокер. Співпрацює з компаніями паливно-енергетичного комплексу, обробляє експортні та митні декларації на нафтопродукти, вугілля, зріджені гази та сиру нафту.

З 2011 року співпрацювала з 400 компаніями та подала 119 тис. митних декларацій. Має рекомендації від Газпрому, Газпром нафти та Башнефти. Основна частина його бізнесу припадає на нафтопродукти.

Чому це важливо?

З початку російсько-української війни Anonymous пообіцяли вести кібервійну проти президента рашки тупіна. Поки що група виконує цю обіцянку. Організація не тільки викрила російську інформацію, вона проникла в російські організації, щоб показати громадянам правду про те, що відбувається за межами країни.

Одним із найпомітніших подвигів Anonymous був злам російських потокових сервісів і телеканалів, щоб показати російським цивільним, що відбувається в Україні.

Більше від Anonymous

Минулого тижня колектив хакерів зламав 645 000 електронних листів (до 432 ГБ даних) від Enerpred, найбільшого російського виробника гідравлічного обладнання, що спеціалізується на енергетичній, вугільній, газовій, нафтовій та будівельній промисловості.

Штаб-квартира компанії знаходиться в Іркутську, столиці Східного Сибіру, ​​і має офіси у великих російських містах, таких як Москва та Санкт-Петербург. Витік даних можна знайти на веб-сайті DDoSecret (Distributed Denial of Secrets).

За матеріалами: Fortune