Alphabet представляє покращені функції ШІ

Дмитро Сизов
Alphabet представляє покращені функції ШІ

Google - дочірня компанія Alphabet оголосила про те, як вона будує штучний інтелект у своєму бізнесі, включаючи вдосконалення пошуку.
На щорічному заході для розробників I/O в Маунтін-В’ю, штат Каліфорнія, генеральний директор Сундар Пічаї сказав, що цього тижня після тривалого періоду публічного тестування з минулого року компанія розгортає огляди AI для всіх користувачів у США.
Нові функції ШІ, оприлюднені у вівторок, допоможуть інвесторам оцінити прогрес Alphabet у змаганні з Microsoft, OpenAI та інші конкуренти, щоб домінувати над новою технологією.

Google також оголосила про вдосконалення своєї моделі Gemini Pro 1.5, яка здатна обробляти величезну кількість даних. У вівторок Google заявив, що подвоїть цю кількість до 2 мільйонів токенів, що означає, що штучний інтелект потенційно може відповідати на запитання, якщо отримати тисячі сторінок тексту або понад годину відео, які потрібно отримати в одному запиті.
Модель Pro — починаючи з розмірів підказок до 1 мільйона токенів або фрагментів даних — також буде доступна передплатникам розширеної служби Gemini від Google.
AI Overviews використовує генеративний штучний інтелект для синтезу інформації та відповідей на складніші запити, на які немає простої відповіді в Інтернеті.
OpenAI, який підтримується Microsoft, у понеділок продемонстрував нову модель штучного інтелекту під назвою GPT-4o, яка дозволяє ChatGPT відповідати голосом у режимі реального часу та бути перерваним – обидві ознаки реалістичних голосових розмов, які голосові помічники зі штучним інтелектом, такі як Google Assistant, вважають складними.