Алан Бадоєв надихнув молоду співачку на старт музичної кар'єри: як йому це вдалось

За час повномасштабної війни в українському шоу-бізнесі відбулось чимало змін. Музичний простір і надалі продовжує відкривати нові імена талановитих артистів. Серед них і співачка  RANYMA. 

На своєму YouTube каналі вона презентувала кліп на пісню "Не плакати".

Деталі

За словами молодої співачки вона створювала нову музику під час ракетних обстрілів, волонтерства та благодійних концертів. RANYMA впевнена, що її пісні, як і в інших українських артистів, стануть фундаментом для переродження нашої культури. 

Виявляється, на творчість молодої співачки вплинув відомий український кліпмейкер та продюсер. 

"Перш за все, я вдячна Алану Бадоєву! Його інтерв'ю, яке я побачила через декілька місяців після російського вторгнення в Україну, дуже вплинуло на мене. Він сказав, що насамперед нам необхідно збудувати свою глибоку культуру. Необхідно підняти весь культурний фонд та максимально створювати "своє рідне — українське". Тому я вирішила, що мій початок творчої кар’єри повинен розпочатися саме зараз! Моя прем'єра "Не плакати" присвячується всім дівчатам, які чекають на повернення своїх коханих з фронту. Запам'ятайте, українські жінки — це сила, натхнення, любов! Ми не будемо плакати, ми будемо прагнути перемоги та вірити у своїх мужніх чоловіків, які захищають нашу землю заради щасливого майбутнього", — прокоментувала прем’єру RANYMA.

Источник: stars.novyny.live