Акторка Дарія Рибак вперше показала обличчя сина і розкрила його незвичайне ім'я

Акторка Дарія Рибак вперше показала обличчя сина і розкрила його незвичайне ім'я

У жовтні українська акторка, головна героїня комедійного серіалу "100 тисяч хвилин разом" Дар'я Рибак оголосила про вагітність, а вже наприкінці січня вперше стала мамою. І зараз, рівно через місяць після пологів, вона вирішила оприлюднити фото малюка, де добре видно його обличчя.

"Тео - наша любов…" - йдеться у підписі до зворушливого чорно-білого кадру. Раніше зірка публікувала лише ті кадри, де обличчя хлопчика не було видно, або якщо було видно, то погано.

Ім’я новонародженого первістка Рибак теж раніше не розголошувала, тому новим постом зробила для шанувальників подвійний сюрприз.

У коментарях користувачі мережі залишили для малюка безліч приємних слів. Ось деякі з них: "Який красивий. Дуже на вас схожий", "Досконалість", "Боже, янголятко чарівне! Нехай буде здоровим та щасливим!", "Тео! Вау!", "Який він чарівний".

Тео – що означає ім’я?

Тео - ім’я, що означає "Божий дар". Воно походить від давньогрецького слова Theodōros, а останнє в свою чергу розшифровується наступним чином: theos - "Бог", і dōron - "дар". Ім’я Тео також має коріння в німецькій мові, де воно перекладається як "сміливі" або "хоробрі люди" від німецького слова theud (в перекладі - "люди").

Розмовні та зменшувальні форми: Теодор, Теодосія, Тея, Тодорцьо, Тодірко, Дорко тощо.

По батькові: Теодорович, Теодорівна.

Нагадаємо, у вересні Рибак підтвердила журналістам, що виходить заміж. Ім'я свого обранця вона не назвала, проте зізналася, що чоловік працює у сфері кіновиробництва. Пара познайомилася на зйомках серіалу "100 тисяч хвилин разом".

Дарія Рибак - 33-річна акторка. Навчалась у Київському національному університеті театру, кіно і телебачення імені Івана Карпенко-Карого. Дебютувала на сцені у 2010 році, коли почала працювати акторкою Київського академічного театру драми і комедії на лівому березі Дніпра. Українським глядачам вона також відома за серіалами "Папік", "Серце матері", "Сувенір з Одеси".

Источник: apostrophe.ua