А чому не мільйон? Українці висміяли плани Лукашенка зібрати 150-тисячну "армію ополченців"

У Білорусі, з якої західні країни закликають виїхати своїх громадян, планують створити народне ополчення, чисельність якого має становити 100-150 тисяч осіб. Українці у мережі висміяли це рішення.

"Апостроф" розповідає, що відомо про формування народного ополчення у Білорусі та як на це реагують в Україні.

"Я вже не раз говорив: кожен чоловік (та й не тільки чоловік) повинен уміти, як мінімум, поводитися зі зброєю. Хоча б для того, щоб у разі потреби захистити свою сім'ю, свій будинок, рідний куточок землі і, якщо знадобиться, країну, без якої не буде ні куточка, ні вдома, нічого іншого. Багато хто це розуміє", - заявив самопроголошений президент Білорусі Олександр Лукашенко.

Згідно з законопроектом, склад, кількість, завдання народного ополчення визначатимуть органи місцевої влади. Однак основним його завданням буде "захист насамперед свого будинку, свого майна та виконання заходів щодо забезпечення правопорядку спільно з міліцією", розповів міністр оборони РБ Віктор Хренін.

Перший загін народного ополчення з кількох десятків людей було створено восени 2022 року в Могилівській області в агромістечку Любжа Климовичського району, який межує з Україною. Ось як це виглядало:

d1b08ea6013392cffcd502c6a8b2c6dd.jpg (88 KB)

Українці іронізують над планами Лукашенка.

"А чого не мільйон", "Проти кого збираються ополчатися", "Добровільно-примусово?", "Скоро весна, почали готуватися до посадки бульби", - пишуть у соцмережах.

Источник: apostrophe.ua