9 простих порад, які допоможуть вам заощадити на бензині навесні

Якість бензину легко перевірити за кілька хвилин за допомогою аркуша паперу, а також є способи заощадити паливо.

"Апостроф" розповідає, як заощадити на бензині навесні.

1. Перевірте тиск у шинах: низький тиск може збільшити витрату палива на 3-4%. Переконайтеся, що тиск у шинах відповідає рекомендованим значенням виробника.

2. Замініть повітряний фільтр: це може зменшити витрату палива на 10%.

3. Перевірте систему охолодження: перегрітий двигун може підвищити витрату палива. Переконайтеся, що система охолодження працює добре.

4. Уникайте пробок на дорогах: часті зупинки та старти можуть підвищити витрату палива. Уникайте пікової години та використовуйте програми для маршрутизації, щоб уникнути заторів.

5. Використовуйте круїз-контроль: постійна швидкість зменшує витрату палива.

6. Не перевозіть непотрібний вантаж: надмірна вага може збільшити витрату палива. Переконайтеся, що автомобіль не перевантажений.

7. Правильно використовуйте кондиціонер: він може збільшити витрати палива на 10-20%. Використовуйте його лише за потреби та вимикайте, коли він не потрібен.

8. Правильно їздіть: уникайте різких стартів та гальмувань, їздіть з постійною швидкістю та за необхідності використовуйте круїз-контроль. Також рекомендується їздити на більш низькій швидкості.

9. Регулярно обслуговуйте автомобіль: технічне обслуговування може допомогти зберегти максимальну ефективність двигуна та зменшити витрату палива.

Источник: apostrophe.ua