72% підприємств розгорнули мережу IoT для автоматизації виробництва

Романов Роман
72% підприємств розгорнули мережу IoT для автоматизації виробництва

Нове глобальне дослідження, проведене Analysys Mason та спонсороване Sierra Wireless, показало, що 72% опитаних підприємств розгорнули мережу IoT для автоматизації своїх процесів і зниження витрат, тоді як 55% заявили, що створення нових потоків доходу є основною причиною впровадження IoT.

Мішель Маккензі, головний аналітик Analysis Mason заявив: «Автоматизація та зниження витрат продовжують залишатися основними рушійними силами впровадження IoT, але перейшли від конкурентної переваги до критично важливої ​​для бізнесу, щоб залишатися конкурентоспроможним».

«Ми також виявили, що підприємства зазначили, що в цілому вони задоволені своїм рішенням IoT: 80% сказали, що вони задоволені або надзвичайно задоволені, що говорить нам про те, що IoT виконує свою ключову мету для цих організацій».

Banner-IoT-and-Network-Automation-blog.png (159 KB)

Основою метою дослідження було:

• зрозуміти головні цілі розгортання рішень IoT;

• визначити ключові проблеми підприємств із розгортанням Інтернету речей;

• оцінити критерії, які підприємства використовують для вибору постачальника підключення IoT на основі цих проблем;

• дослідити мінливі потреби підприємств в Інтернеті речей щодо підтримки загальнодоступної хмари.

Під час визначення проблем, дослідження показало, що безпека все ще є головним завданням для підключення до Інтернету речей підприємства: 72% респондентів вважають це однією з 3 головних проблем.

Інтеграція між апаратним забезпеченням, програмним забезпеченням і підключенням була другою загальною проблемою: 60% потрапили до трійки найкращих.

Критерієм номер один для вирішення цих проблем був пошук партнера зі «здатністю допомогти нам орієнтуватися в різних мережевих варіантах та надійні інвестиції в Інтернет речей» (54% оцінили його як 3 найкращих).

Прихильність постачальника до IoT посіла друге місце з 52% у трійці найкращих.

За матеріалами: Iotbusinessnews