6 фішок Whatsapp, про які знають не всі

6 фішок Whatsapp, про які знають не всі

Whatsapp – популярний месенджер, але не всі користувачі знають його повний функціонал. Розглянемо корисні опції, які зроблять використання додаток зручнішим.

1. Онлайн-статус

Чи не хочете, щоб знайомі бачили, коли ви були онлайн? Для цього можна настроїти конфіденційність.

Перейдіть до “Налаштування” WhatsApp, потім виберіть “Конфіденційність”. Тут ви можете вирішити, чи видно час вашого останнього відвідування всім або лише вашим контактам.

2. Видалення повідомлень

Функція видалення повідомлень для всіх одержувачів на всіх пристроях дозволяє прибрати повідомлення не лише з вашого месенджера, але й з месенджера одержувача.

Це може стати в нагоді, якщо ви відправили щось помилково, припустилися помилки або пошкодували про своє повідомлення.

ВИ МОЖЕТЕ ВИДАЛИТИ ПОВІДОМЛЕННЯ ЛИШЕ ПРОТЯГОМ 7 ХВИЛИН ПІСЛЯ ЙОГО НАДСИЛАННЯ.

ля цього потрібно натиснути на повідомлення, яке потрібно видалити, та затримати палець. Після цього вийде меню, де буде видалити.

3. Безпека

Чи відчуваєте, що ваше листування під загрозою, незважаючи на налаштування безпеки? Можна встановити пароль безпосередньо в WhatsApp.

Перейдіть до “Налаштування”, потім в “Конфіденційність” і виберіть “Блокування екрана”, там можна ввести пароль або налаштувати розблокування відбитком пальця.

4. Доставка та прочитання

Щоб напевно дізнатися, коли повідомлення було доставлено та прочитано, просто проведіть по повідомленню праворуч наліво (опція працює лише на смартфонах Apple з iOS).

5. Геолокація

За допомогою цієї функції можна, наприклад, стежити за дитиною чи партнером. Функція дозволяє легко вказати друзям, де ви перебуваєте, повідомити, що ви в безпеці, або поділитися вашим маршрутом.

При цьому функція захищена наскрізним шифруванням і дозволяє чітко налаштовувати і контролювати доступ до вашої геолокації.

6. WhatsApp на комп’ютері

Використовувати месенджер можна на ПК. Зручна веб-версія WhatsApp реалізована на сайті web.whatsapp.com . Тут немає потреби в установці чи реєстрації.

Просто відкрийте сайт, потім на своєму смартфоні зайдіть в налаштування WhatsApp – Пов’язані пристрої – Прив’язка пристрою та відскануйте QR-код з екрана.

Весь інтерфейс месенджера та листування будуть доступні на вашому комп’ютері.

Источник: itechua.com