«Змінив свій стиль життя». Ектор Хіменес-Браво розповів, через які проблеми зі здоров’ям сів на дієту

Український шеф-кухар колумбійського походження, ресторатор і суддя МастерШеф Ектор Хіменес-Браво в інтерв'ю Неймовірна правда про зірок розповів, що зараз веде здоровий спосіб життя.

«Я багато працював і не приділяв часу собі, і з часом у мене почалися серйозні проблеми зі здоров’ям і тому мій лікар сказав: „Або я зупиняюся і щось змінюю, або буде тільки гірше“. У мозок не поступала достатня кількість кисню. Почалися проблеми з печінкою. У мене було ожиріння, я не здогадувався, був як усі. Вага була 82 кг. Це ніби не багато, але то були на м’язи, а жир. Зараз я важу 80 кг, але це не жир, а м’язи. Коли це зі мною сталося, я змінив свій стиль життя. Почав ходити до спортзалу, сів на дієту. Мені подобається дивитися на себе в дзеркало», — зазначив кулінар.

Шеф-кухар приховує особисте життя. Зараз кохана Ектора проживає у Польщі. «Я не живу напоказ. Якщо Бог дасть мені родину, дітей, я буду дуже щасливий, але якщо цього не станеться, чи зробить мене це нещасним, точно ні», — додав ресторатор.

Источник: life.nv.ua