"Я її не запрошував". Маркушин розповів про приїзд Лободи до Ірпіня

"Я її не запрошував". Маркушин розповів про приїзд Лободи до Ірпіня

Мер Ірпеня Олександр Маркушин прокоментував приїзд до міста Світлани Лободи, яка жила та працювала в Росії.

Маркушин в ефірі телеканалу Київ зізнався, що не запрошував артистку до міста.

"Вона приїхала до міста, а не я її запрошував", – наголосив мер.

Він нагадав, що ексгастролерка Лобода – корінна ірпінчанка. Маркушин також повідомив, що Лободі не заборонили в'їзд до України, тому він не мав приводів не пускати її до міста.

За словами мера, співачка виявила бажання допомогти відновлювати зруйноване російськими окупантами місто, зокрема взяти шефство над відновленням одного з дитячих садків. Як повідомив Маркушин, відновлення одного дитячого садка коштує 20 мільйонів, і всю цю суму Лобода планує зібрати самостійно.

«Якщо людина хоче допомогти, чому б і ні? Людина, я так розумію, чітко хоче підтримувати Україну та засудила Росію. Хтось раніше, хтось пізніше, але сьогодні потрібно бути об'єднаними для нашої перемоги над Росією. Ми маємо бути єдиним фронтом. Погано було б, якби людина взагалі не усвідомила», — додав він.

Нагадаємо, декількома днями раніше Лобода, яка останні 8 років працювала і жила в Росії, приїхала в звільнений від рашистів Ірпінь. Про свою поїздку до Київської області Лобода повідомила в Instagram, де опублікувала відео, зроблене під час зустрічі з Олександром Маркушиним біля зруйнованого мосту.

Посмотреть эту публикацию в Instagram

Публикация от LOBODA (@lobodaofficial)

Посмотреть эту публикацию в Instagram

Публикация от LOBODA (@lobodaofficial)

Источник: uainfo.org