«Все сталося само собою»: стало відомо, як Віктор Павлік міг отримати спецперепустку

Український співак Віктор Павлік потрапив у гучний скандал через спецперепустку, яка дозволяє без обмежень пересуватися Києвом. Нещодавно поліція вилучила перепустку. Стало відомо, як такий важливий документ міг отримати Народний артист України.

Журналісти BBC Україна звернулися за коментарем до КМДА і КМВА (міська військова адміністрація). На перепустці, яку співак показав на ролику, видно герби міста Києва та Нацгвардії. Як зазначається, видачею таких спецперепусток займається в першу чергу військова комендатура.

Так, на кожне місто і область під розпис керівників видається конкретна кількість перепусток. Віктор Павлік отримав перепустку від області (за нею закріплений номер перепустки), можливо, задіявши свої особисті зв’язки.

Керівництво міста розподіляє видані та завірені військовими перепустки між силовими структурами, держустановами та підприємствами. Такі спецперепустки видають на транспортний засіб, за яким закріплена обмежена кількість водіїв.

Номер перепустки Віктора Павліка збігається із серією перепусток, виданих одному з благодійних фондів. Поліція ще буде з’ясовувати, як документ потрапив до Віктора Франковича.

Источник: unews24.online