«Викреслила зі свого життя». Саша Мудра з Холостяк зізналася, чому припинила спілкування з Алексом Топольським

Учасниця шоу Холостяк 12 Саша Мудра, яка зараз проживає в Нью-Йорку та зустрічається з американцем-мільйонером, висловилася про свої стосунки з Алексом Топольським.

За словами Олександри, стосунки з Алексом для неї вже пройдений етап, і вона не може уявити жодного сценарію, за якого вони могли б бути парою в реальному житті. На сторінці в Instagram Мудра додала, що у неї новий обранець, з яким їй комфортно і цікаво.

«Пройшов вже майже рік, а людей все цікавить одна і та сама тема. Я вже неодноразово розповідала, що пройшла через всі стадії прийняття того, що ми несумісні: заперечення — ні, він їй (Каті) не підходить, злість — як він міг обрати не мене?, торг — а воно мені взагалі треба, депресія — чесно кажучи цей етап розчинився в тривогах про війну, прийняття — ми з різних світів. Якщо чесно, я не можу уявити жодного сценарію, за якого ми могли б бути разом За весь час нашого спілкування, він не давав мені належного ставлення, а після останньої купи повідомлень — я взагалі заблокувала його і викреслила зі свого життя. Мабуть, треба було припинити спілкування ще після: „Прилітай на Балі“, замість: „Як ти? Я скучив. Прилетиш, якщо я куплю тобі квиток ?“. Зараз в мене новий обранець, мені з ним надійно, спокійно, цікаво і дуже комфортно. Так що, мої любі, закриваю тему з Алексом. Цю сторінку я вже перегорнула, було цікаво, але досить», — написала Саша.

Зараз Мудра також проходить навчання в акторській школі в Нью-Йорку.

Источник: life.nv.ua