"Нехай їдуть до Пекіна та Пхеньяна". Німецькі політики за заборону туристичних віз для росіян

"Нехай їдуть до Пекіна та Пхеньяна". Німецькі політики за заборону туристичних віз для росіян

Дедалі більше німецьких політиків висловлюються на підтримку заборони видавати туристичні шенгенські візи для росіян. Про це повідомляють Spiegel і Bild.

Як зазначається, у Німеччині, на противагу позиції канцлера Олафа Шольца, все більше політиків закликають не пускати росіян відпочивати в Європі.

"Туристичні візи для росіян мають бути зупинені. Місцями відпочинку путінської Росії мають бути не Париж і Порту, а Пхеньян та Пекін", – заявила депутатка Бундестагу Андреа Ліндхольц (ХСС).

Вона наголосила: "Федеральний уряд не повинен знову виступати проти наших європейських партнерів: відпускні візи для росіян мають бути зупинені. Йдеться про те, щоб надіслати чіткі сигнали і російському населенню".

Депутат Європарламенту Денніс Радтке (ХДС) заявив, що для того, щоб зупинити російську агресію, потрібно ввести заборону на туристичні візи для громадян Росії.

"Нестерпно, що росіяни їдуть у відпустку до Європи і витрачають свої гроші так, ніби нічого не сталося", – сказав він.

Естонія, Польща, Латвія, Фінляндія та Данія наполягають на припиненні видавання віз російським мандрівникам. Рішення має бути ухвалене на рівні ЄС наприкінці серпня.

Источник: news.liga.net