"Але почалася велика війна": Олег Сенцов прокоментував появу "Носорога" на Netflix

"Але почалася велика війна": Олег Сенцов прокоментував появу "Носорога" на Netflix

Попри війну в Україні, фільм Олега Сенцова "Носоріг" показують в українських кінотеатрах, а відучора, 23 травня, – на Netflix. Як на цю новину відреагував режисер – читайте далі.

Стрімінгова платформа Netflix у лютому викупила права на показ кримінальної драми. Українська прем’єра відбулася 17 лютого, напередодні повномасштабного вторгнення.

Кримінальна драма Олена Сенцова "Носоріг" вийшла на Netflix

Кримінальна драма Сенцова – один із небагатьох українських кінопроєктів, які представлені на американській платформі.

Це мав бути великий пост. Про те, що 10 років – це довго. Про те, що зараз би ти багато чого зняв по-іншому і що деякі сцени не вийшли. Про те, як найдорожчий та складний кадр не ввійшов у фінальний монтаж. Про чудових людей, без яких би цей фільм не відбувся, і про росіян, які намагалися зірвати цей проєкт перед світовою прем’єрою та після. Про те, як ми зібрали 5 мільйонів гривень за тиждень українського прокату і скільки б зібрали взагалі, якби не почалася війна. Але почалася велика війна і зараз все це стає не таким важливим. Крім того, що вчора "Носоріг" вийшов на Netflix, – написав Сенцов у фейсбуці.

Сюжет фільму Олега Сенцова

За сюжетом, "Носоріг" розповідає про 1990-ті роки, коли в Україні відбувався перехід від Радянського Союзу до незалежності. На тлі цих буремних часів змальовується історія колишнього бандита, який пригадує все своє життя та розуміє, що всі події в ньому були невипадковими. Олег Сенцов каже, що стрічка не про бандитів, а про українську історію.

Источник: kino.24tv.ua