Телеком-громадськість визначила закони, які можуть загальмувати розвиток галузі

Анастасія Піка

В телеком-спільноті набув широке розповсюдження перелік проектів законодавчих актів, розроблених за останні два роки, які містять запозичені в російському законодавстві положення, що передбачають механізм руйнації прав і свобод людини, а також дублюють положення злочинних законів від 16 січня 2014 року.

В цілому всі ці "витвори" можновладців та народних депутатів об'єднує бажання різними способами запровадити тотальний контроль над користувачами Інтернету "руками" провайдерів. Про більшість з цих законів ми писали на сторінках нашого видання.

Абсолютними рекордсменами по поданню шкідливих для IT-галузі законопроектів за останні два роки стали народний депутат від "Народного фронту", голова комітету з питань культури та духовності Микола Княжицький (4 законопроекти) та Кабінет міністрів України (7 законопроектів).

Найактивніше шкідливі для галузі IT законопроекти під час роботи Верховної Ради VII скликання подавали депутати "Партії Регіонів" (як суб'єкти подання виступили 6 депутатів від цієї партії), VIII скликання - партії "Народний фронт" (10 депутатів).

Депутати, що "засвітилися" при поданні шкідливих законопроектів.

Верховна Рада VII скликання

Депутатська фракція Всеукраїнського об'єднання "Батьківщина"

Комуністична партія України

Політична партія "УДАР (Український Демократичний Альянс за Реформи) Віталія Кличка"

Партія регіонів (на момент обрання)Депутатська фракція Всеукраїнське об'єднання "Свобода" 


Верховна Рада VIII скликання

Політична партія "Народний фронт"

Фракція Політичної партії "Об'єднання "Самопоміч"


Фракція партії "Блок Петра Порошенка"
 

 Позафракційні народні депутати