Здоров’я та щастя: названі звички, яких потрібно позбутися після 50 років

Кожна людина мріє про довге і здорове життя, наповнене приємними спогадами. Щоб втілити це у реальність, після досягнення певного віку потрібно відмовитися багатьох речей.

За словами експертів, існує щонайменше 5 звичок, які не доведуть до добра, якщо людина їх має у 50-річному віці.

Пам’ятайте про мозок

У зазначеному віці мозок потребує нормальної кількості вітаміну В-12, який допоможе зберегти здоровою цю найважливішу частину нашого тіла. Щоб отримувати вітамін, рекомендується включити до раціону яйця, молоко, нежирне м’ясо, рибу та збагачені продукти (наприклад, злаки та крупи».

«Веганам, зокрема, потрібно буде вибирати більше збагачених продуктів, але навіть люди похилого віку, які їдять усі продукти, можуть відчувати труднощі зі засвоєнням достатньої кількості вітаміну B-12», – розповів сімейний лікар Університету Юти та доктор Кайл Бредфорд Джонс.

Кістки – це важливо

Якщо ігнорувати здоров’я кісток, це може спровокувати серйозні травми. З віком починається найгірше засвоювання людським організмом кальцію, а в жінок падає здатність до засвоєння молочних продуктів.

На щастя їх можна замінити. Експерт рекомендує скористатися для цього листовою зеленню, апельсиновим соком (через великий вміст кальцію) та здоровою рослинною дієтою, що забезпечить організм достатньою кількістю білка. Також вони радять пити багато води та відмовитися від нездорової їжі та напоїв.

Добре спіть

За словами Софі Сьюард та Джозіан Бруссард із Центру здорового старіння Columbine Health Systems при CSU, сон потрібен «для оптимальної пам’яті, навчання, пізнання та психічного здоров’я». Якщо їм нехтувати, то є підвищені ризики депресії, хвороби Альцгеймера та занепаду когнітивних здібностей.

Спілкуйтесь

Не потрібно нехтувати стосунками та здоровими соціальними стосунками, які здатні покращити ваш стан.

«Переконайтеся, що у вас здорові стосунки з вашими близькими, вашим чоловіком, дітьми, друзями, що справді позитивно впливає на будь-які хвороби, які можуть бути», – поділилися фахівці.

Рухайтесь

Потрібно не тільки правильно харчуватись, але й приділяти час фізичної активності. Завдяки цьому можна запобігти виникненню серцево-судинних захворювань, хвороби Альцгеймера, депресії та інших проблем.

“Ви почуватиметеся набагато краще, а також станете щасливішими”, – додав доктор Кайл Бредфорд Джонс.

Источник: glamour.kyiv.ua