Як прочитати видалені повідомлення у Viber

Як прочитати видалені повідомлення у Viber

У першому кварталі цього року месенджер та соціальна мережа Telegram вийшла на перше місце по Україні, посівши понад 60% аудиторії. Проте все ще популярними залишаються месенджери WhatsApp та Viber.

Наші читачі почали часто ставити запитання, а як прочитати видалені повідомлення у вайбері? Є кілька кроків, які дозволять це зробити. Найпростіший і найзручніший спосіб, це ведення резервної копії чатів. Єдиною умовою є те, що резервування має бути включене заздалегідь. Для відновлення відкриваємо Додатково – Параметри – Обліковий запис – Резервна копія viber та натискаємо на кнопку Відновити – Відновити зараз.

1Screenshot_1409-768x465.jpg (115 KB)

Якщо ж створення резервної копії не було заздалегідь включено, то є ще одна можливість відновлення віддалених повідомлень і чатів. Ви можете встановити спеціальний додаток Backup Text for Viber, який і призначений для цих цілей. У програмі потрібно вибрати File type та Export to SD Card. Після цього на ваш смартфон має завантажитись копія повідомлень Viber. Щоправда, останній спосіб працює не у всіх користувачів, тому залишається сподіватися на те, що вам пощастить.

Источник: tehnofan.com.ua