Уролог перерахував 5 ознак "раннього" простатиту

Таке захворювання, як простатит, може виявлятися навіть у підлітковому віці, викликаючи низку неприємних симптомів.

"Найчастіше це пов'язано з такими факторами, як ранній початок статевого життя, перезбудження без проведення статевого акту, захоплення порнофільмами", - пояснив він.

Серед симптомів фахівець виділив дискомфорт в області промежини, який виникає через запалення нервових закінчень органів, та в області м'язів малого тазу через переохолодження або застою крові та лімфи. Іншим дзвіночком має стати простаторея, що спостерігається при збудженні (прозорі виділення, зумовлені порушенням функції сфінктера простати).

Також повинні насторожити дизуричні прояви, такі як болючість в уретрі в кінці сечовипускання, часті позиви в туалет, почуття неповного спустошення сечового міхура. Крім того, на простатит можуть вказувати болючість в уретрі після сім'явипорскування, підвищення температури, біль у ділянці тазу та гостра затримка сечі. Останні симптоми притаманні занедбаної хвороби. 

При цьому затягування лікування може призвести до порушення сечовипускання, сім'явипорскування, швидкого або тривалого статевого акту і погіршення якості сперми. Щоб не допустити розвитку захворювання, необхідно не переохолоджувати ноги та органи малого тазу, попереджати захворювання ІПСШ, вести регулярне статеве життя, займатися спортом та пам'ятати, що прелюдії мають закінчуватися мастурбацією чи статевим актом.

Источник: storinka.com.ua