Українців розгнівав новий мем Укрпошти

Українців розгнівав новий мем Укрпошти

Прес-служба “Укрпошти” пожартувала про черги. Робота державного поштового оператора “Укрпошта” часто піддається критиці, серед іншого, через величезного числа клієнтів, які обслуговуються оператором. Черги у відділеннях пошти стали однією з найболючіших проблем, особливо в період карантину, коли шопінг для багатьох перейшов в онлайн формат. У прес-службі “Укрпошти” пожартували на тему черг, чим викликали хвилю обурення з боку клієнтів.

Так, в прес-служба “Укрпошти” виклала фото, зроблене всередині одного з відділень поштового оператора, на якому видно черги до співробітників компанії з бажаючих отримати або відправити посилку, отримати пенсію і т.д. Свій пост “Укрпошта” підписала: “звичайний день отримання пенсії”.

Деякі користувачі, які не зрозуміли жарт, обурилися, порахувавши, що фото, зроблене в відділенні – реклама черг.

Screenshot_497.jpg (41 KB)

Однак якщо придивитися, то можна побачити на фотографії один нюанс – на передньому плані там сидить, здавалося б, звичайний український пенсіонер в звичайному одязі, з медичною маскою на обличчі і в теплих рукавицях на руках. Але це не пенсіонер, і навіть не українець, а сенатор США від штату Вермонт, а його фото взято з інавгурації новоспеченого американського президента Джо Байдена.

1Screenshot_498.jpg (32 KB)

На минулому 20 січня у Вашингтоні інавгурації президента США, особливо кидався в очі сенатор Берні Сандерс, який, на відміну від багатьох інших гостей заходу, з’явився туди в повсякденному одязі – теплій куртці і забавних рукавицях.

Багатьом користувачам Мережі припав до смаку образ сенатора, який сидить на самоті на стільці схрестивши руки в рукавицях. Вирізане фото політика тут же розійшлося по інтернету – користувачі роблять меми з ним, вставляючи фото з сидячим старим в сцени з популярних фільмів і серіалів.

3456.jpg (69 KB)

Источник: tehnofan.com.ua