У НАДПСУ отримали GPS-навігатори для чотирилапих помічників

У НАДПСУ отримали GPS-навігатори для чотирилапих помічників

Нещодавно у НАДПСУ майбутні офіцери-кінологи познайомилися зі своїми чотирилапими підопічними. Відбулися перші комплексні заняття зі службової кінології

В рамках реалізації проєкту міжнародної технічної допомоги "Підтримка Держприкордонслужби України у запобіганні та боротьбі з незаконним обігом зброї, боєприпасів та вибухових речовин", за сприяння ОБСЄ, кафедра кінології Національної академії Держприкордонслужби України отримала сучасні комплекти GPS-навігаторів Garmin Alpha100 з вдосконаленою системою стеження за службовими собаками Т5, повідомили Depo.Хмельницький в пресслужбі відомства.

За допомогою цих сучасних пристроїв кінологи зможуть відслідковувати та тренувати службових собак на відстані, вимірювати швидкість та напрямок руху, відстань до тварини, а також корегувати дії помічників під час підготовки до розшукової роботи.

Комплекти GPS-навігаторів використовуватимуться в освітньому процесі з метою підвищення ефективності проведення практичних занять із курсантами, які навчаються за освітньо-професійною програмою "Організація діяльності кінологічних підрозділів ДПС України".

Источник: khm.depo.ua