У Харкові назвали ім'я та посаду руського офіцера, який наказав стріляти у цивільне населення

У Харкові назвали ім'я та посаду руського офіцера, який наказав стріляти у цивільне населення

У Харкові заочно оголосили про підозру руському підполковнику Євгену Зеленову, який 24 лютого віддав наказ убивати цивільне населення в районі Окружної дороги.

Про це в коментарі кореспондентові "Думки" сказав заступник керівника Харківської обласної прокуратури Андрій Кравченко.

За його словами, у перший день війни, 24 лютого, руські війська підійшли до Окружної дороги Харкова, де командир батальйону дав наказ стріляти по цивільному населенню, оскільки на трасі зібралося дуже багато автомобілів громадян.

"Два руських солдати відмовилися виконувати цей наказ, кинулися допомагати двом жінкам, які знаходилися в автомобілі і намагалися поїхати після початку стрілянини. Далі ці двоє руських солдатів витягнули двох жінок із автомобіля, допомогли їм сховатися. У подальшому солдати рф відкрили вогонь по своїм товаришам по службі і жінкам, внаслідок чого один російський солдат був убитий, одна з жінок також була убита, другий російський солдат був поранений", - сказав Кравченко.

Прокурор додав, що поранений солдат був допитаний під час проведення розслідування, він дав свідчення. Зараз російському офіцеру, який віддав наказ стріляти по цивільному населенню Харкова, заочно оголошена підозра.

"Він чітко вказав на особу, яка віддала команду застосувати вогнепальну зброю по цивільному населенню. Проведено у цій справі низку слідчих дій. На сьогоднішній день у нас уже є заочна підозра щодо того командира, який дав наказ відкрити вогонь по мирному населенню. Це Зеленов Євген Олександрович, підполковник, 1975 року народження, заступника командиру з військово-політичної роботи 25-ї Окремої мотострілецької бригади 6-ї загальновійськової армії Західного військового округу збройних сил рф, в/ч 29760", - сказав Кравченко.

Правоохоронні органи докладають зусиль щодо затримання підозрюваного руського офіцера.

Источник: dumka.media