Tesla перемогла в рейтингу найпривабливіших автомобілів

Tesla перемогла в рейтингу найпривабливіших автомобілів

Консалтингова фірма J.D. Power склала рейтинг марок автомобілів, які найбільше задовольняють емоційні очікування своїх власників після 90 днів володіння. В офіційному заліку лідерами серед брендів стали Porsche і Dodge, що набрали однакову кількість балів, але неофіційно перемогла Tesla.

В рамках дослідження власникам нових автомобілів пропонувалося оцінити свої авто за 37 критеріям, а загальна оцінка задоволеності вимірювалася 1000-бальною шкалою. Загалом у дослідженні взяло участь понад 110 тисяч респондентів.

Найбільше балів серед преміальних брендів набрала марка Porsche – 882. Друге і третє місця розділили Genesis і Land Rover, які отримали по 879 балів. Результат переможця в масовому сегменті – марки Dodge – ідентичний показником Porsche. На другому місці бренд Ram, що відстав усього на 1 бал, на третьому – Nissan, що набрав 866 очок.

Водночас абсолютним переможцем рейтингу стала марка Tesla з показником 893 бали, однак вона брала неофіційну участь у дослідженні. У аналітиків J.D. Power немає офіційного дозволу компанії проводити опитування власників Tesla в деяких регіонах США, тому результат бренду розраховується на основі наявних показників за іншими штатам.

Источник: uamotors.com.ua