Тернопільська шахрайка виманила у знайомих 2 млн грн на iPhone

Тернопільська шахрайка виманила у знайомих 2 млн грн на iPhone

31-річна жителька Тернопільського району обманула 20 людей, пообіцявши їм iPhone з США за вигідними цінами. Жінка розповідала всім своїм знайомим, що вона має родича в Америці, який може переслати в Україну мобільні телефони за дешевою ціною. Шахрайка таким чином назбирала 2 млн грн і вирішила утекти. Однак правоохоронцям вдалося її затримати.

Спочатку до жінки за техніку звернулося лише кілька осіб. Вони замовили телефони за невеликими цінами. А вже за місяць охочих придати iPhone стало більше. Один з потерпілих покупців замовив техніки на 6 тис. дол. Цей чоловік один з перших повідомив поліцію про шахрайські дії знайомої.

«Зі слів чоловіка, на товар він чекав довго, а коли почали закрадатися сумніви, зловмисниця раптом віддала йому два смартфони, які, як згодом з’ясували правоохоронці, вона придбала у Тернополі», – повідомляють в поліції Тернопільщини.

Інших ошуканих покупців жінка переконувала, що техніка затримується через доставку. Врешті люди почали звертатися в поліцію. Співробітники Тернопільського районного управління поліції встановили особу зловмисниці і оголосили в розшук. Через деякий час жінка сама прийшла до поліції, зараз вона перебуває під вартою. Їй оголосили підозру за ч. 2 та 3 ст. 190 ККУ (шахрайство).

Источник: zaxid.net