СК Білорусі написав листа засновнику Telegram Павлу Дурову

СК Білорусі написав листа засновнику Telegram Павлу Дурову

Слідчий комітет Білорусі направив лист засновнику месенджера Telegram Павлу Дурову, в якому закликав вжити заходів щодо Telegram-каналів, які публікують особисті дані співробітників білоруських силових структур, а також закликають до насильницьких дій щодо них і членів їхніх сімей. Про це повідомив білоруський СК.

Деталі

“У зв’язку з тим, що „умови використання прямо забороняють публічні заклики до насильства“, а „правила застосовуються до всіх порушників, незалежно від їхніх політичних поглядів“, СК очікує об’єктивної оцінки від Telegram Messenger Inc. направленого їм звернення”, — йдеться в заяві Слідчого комітету.

Білоруське слідче відомство звертає увагу Павла Дурова, що раніше адміністрація месенджера Telegram заблокувала ряд російських Telegram-каналів, які публікували особисті дані учасників протестів в Росії і співробітників російських силових структур, а також закликали до актів насильства по відношенню до працівників правоохоронних органів РФ і членів їхніх сімей.

“З огляду на прецедент блокування таких каналів на території Російської Федерації, Слідчим комітетом Республіки Білорусь направлено звернення Павлу Дурову”, — повідомляє СК Білорусі.

Раніше

Як повідомив глава Слідчого комітету Білорусі Дмитро Гора під час брифінгу Міністерства закордонних справ Білорусі — затриманому в аеропорту Мінська білоруському блогеру Роману Протасєвічу пред’явили звинувачення в організації масових заворушень і розпалюванні соціальної ворожнечі.

Источник: unn.com.ua