Серія електрокарів Pioneer Microlino виходить обмеженим накладом до початку серійного виробництва

Серія електрокарів Pioneer Microlino виходить обмеженим накладом до початку серійного виробництва

Після оголошення раніше цього місяця про те, що її нова виробнича лінія в Турині, Італія, розпочала роботу, компанія Micro Mobility Systems AG випустила обмежену серію Pioneer свого симпатичного маленького Isetta для сучасної епохи електромобілів — міського мікроавтомобіля Microlino.

Компанія Micro Mobility Systems AG почала з продажу електричних скутерів у 1999 році і вирішила розширити свою діяльність за рахунок інших рішень у галузі мікромобільності, представивши на Женевському автосалоні у 2016 році електричний автомобіль-міхур. У 2020 році електричний автомобіль-міхур зазнав повної модернізації, а на шляху до виробництва він був доопрацьований.

Нова лінія компанії площею 3000 м2 в кінцевому підсумку буде виробляти електромобіль Microlino кожні 20 хвилин, але зараз головна увага приділяється випуску моделей серії Pioneer — обмеженої серії з 999 мікроавтомобілів, призначених для перших користувачів як нагороди за їхнє терпляче шестирічне очікування.

Двомісний автомобіль Micro офіційно класифікується як важкий квадрицикл у європейській категорії транспортних засобів L7e, що ставить його в той самий простір електронної мобільності, що й новаторський Renault Twizy.

Розроблений для сучасного міського життя, Microlino оснащений двигуном потужністю 12,5 кВт з крутним моментом 89 Нм і максимальною швидкістю 90 км/год, пропонує 230 літрів багажника для покупок.

Вироблятиметься Microlino з використанням в основному європейських компонентів і пропонуватиметься у трьох різних версіях, а також у трьох конфігураціях акумуляторів до 14 кВт*год, що забезпечують 230 км задоволення від водіння на одній зарядці. Версія Pioneer вагою 515 кг поставляється з літій-іонним акумулятором ємністю 10-5 кВт*год, що дозволяє проїхати до 177 км без підзарядки. Заряд можна поповнити з домашньої розетки менш ніж за чотири години.

Кожен автомобіль з індивідуальним номером буде доступний у кольорах Atlantic Blue та Torino Aluminium, які будуть унікальними для цього випуску. Палітра матеріалів салону «преміум» включає веганську шкіру та замшу, люк на даху входить у стандартну комплектацію. Іхоча в мікроавтомобілі немає вбудованої інформаційно-розважальної системи, він поставляється з портативним динаміком Bluetooth, що дозволяє слухати музику зі смартфона.

Базова ціна Microlino складає 12 500 євро (~ 13 тисяч доларів США), і зараз він відкритий для бронювання через веб-сайт компанії. Більш детальна інформація про запуск конфігуратора автомобілів та графік виробництва трьох основних моделей, а також про введення спеціального рівня членства в Pioneer очікується вже цього місяця пізніше.

Источник: ua-electro.com