Сергій Бабкін, який у перші тижні війни виїхав за кордон, відповів хейтерам

Сергій Бабкін, який у перші тижні війни виїхав за кордон, відповів хейтерам

Музикант розповів, що наразі не уявляє собі повернення додому.

Про це ідеться у проєкті “Слава +”

Музикант Сергій Бабкін розповів, коли його сім’я повернеться додому, і чи не думав він приїхати в Україну. Артист зізнався, що йому “прилітало” через переїзд закордон.

Сергій Бабкін розповів, що спокійно ставиться до хейту через виїзд за кордон: “Я ставлюсь до цього спокійно. Бо моє серце каже, що я все роблю правильно, йду вірним шляхом. І всі мої дії – у них є результат, я бачу реальний відгук. Бачу ту допомогу, яку я роблю своїми діями”.

Музикант розповів, що наразі не уявляє собі повернення додому, адже їхня домівка в Харкові. Місто дуже часто перебуває під обстрілами.

Ми живемо в Харкові. Народився там і живу вже 43 роки. Домівка в нас одна єдина – вона в Харкові, я про це теж казав. Якби ми жили в Києві, може б ми вже приїхали і повернулися, бо я знаю, що там відносно спокійно, – зауважив співак.

“Так пофантазувати, що ми повертаємось до Києва – я буду витрачати гроші, щоб винаймати житло, на продукти, а де я буду брати ці гроші? Грати концерти в Києві, благодійні? Це неможливо. Я б витрачав ці гроші на життя”.

Сергій Бабкін додав, що в нього було бажання самому приїхати до Харкова, але в цьому, на його думку, немає сенсу.

Источник: 24.kyiv.media