Роботу в Чехії знайшли вже сто тисяч біженців з України

Офіційно працевлаштовано у Чехії 98 тисяч українських біженців. Про це повідомило Міністерство праці та соціальних справ цієї країни.

Кількість працевлаштованих біженців з України збільшується від місяця до місяця. У червні їх було близько 68 000, у вересні — 89 000, а до кінця жовтня — понад 98 000. За даними міністерства, вони працюють збирачами або помічниками на будівництві, виробництві, транспорті та механізаторами.

Працівники з України найбільше знаходять роботу у Середньочеському та Пльзеньському краях, де, за даними відомства, працюють 16 684 та 14 347 українців відповідно. Третє місце за кількістю українських біженців працює у Празі.

«Серед власників тимчасового захисту, які знайшли роботу, жінки становлять близько трьох чвертей», - сказав міністр праці та соціальних справ Маріан Юречка.

Зазначимо, за словами глави МВС Чехії Віта Ракушана, в Чехії знаходиться приблизно від 355 до 390 тисяч біженців з України. При цьому з початку війни біженці з України отримали у Чехії понад 460 тисяч віз тимчасового захисту.

Источник: uamedia.eu