Пригожин "повстав" проти Путіна: внутрішньоелітний конфлікт у Кремлі набирає обертів

Пригожин "повстав" проти Путіна: внутрішньоелітний конфлікт у Кремлі набирає обертів

На тлі мобілізації загострюються конфлікти між кремлівськими елітами, повідомив Станіслав Бєлковський.

Близький до Кремля одіозний мільярдер, ватажок ПВК “Вагнер” Євген Пригожин поставив під сумнів непопулярне рішення диктатора Володимира Путіна щодо запровадження у Росії мобілізації. Фактично він "наїхав" на свого "патрона".

Про це у своєму блозі в Telegram пише відомий російський політтехнолог Станіслав Бєлковський.

Примітно, що Пригожину Путін вручив аж два звання "героя Росії", ймовірно, на подяку за "вагнерівців". Тепер мільярдер фактично повстав проти глави РФ, розкритикувавши його ініціативу, яка не користувалася популярністю серед росіян.

Пригожин, зокрема, запропонував відправляти в Україну воювати в рамках мобілізації не громадянське населення, а звільнених у запас військовослужбовців.

"І вже в останню чергу мобілізувати тих, хто ніколи не тримав автомат у руках, у тому числі тих, хто пройшов рік термінової служби та відстріляв по три набої", - заявив мільярдер.

Такі промови, очевидно, припадуть до душі російському обивателю. І на тлі Путіна Пригожин починає виглядати більш виграшно.

"Внутрішньоелітний РФ-конфлікт навколо провально-і-проваленої могілізації неухильно зростає і шириться", - констатував Бєлковський.

Источник: gazetavv.com