Підлітка на Шепетівщині засуджено за розповсюдження дитячого порно

Підлітка на Шепетівщині засуджено за розповсюдження дитячого порно

Шепетівський міськрайонний суд визнав винним 17-річного жителя району за неодноразове розповсюдження зображень та відеопродукції порнографічного характеру. Хлопцеві призначено 5 років позбавлення волі з іспитовим строком на 2 роки.

Як повідомили в суді, у 2020 році підліток завантажив з Інтернету на свій мобільний телефон заборонені фотографії та відео, у тому числі ті, що містили дитячу порнографію. А потім надсилав їх через Telegram двом друзям-одноліткам.

“Свою вину хлопець визнав повністю, просив суворо не карати. Розповів, що рекламу еротичного характеру побачив у одній із груп у соцмережі. З цікавості перейшов за посиланням. Файли, які там побачив, вирішив переслати й своїм друзям, котрі не були проти. Сказав, що розумів – фото й відео суперечать принципам моральності, але не думав, що такими діями вчиняє злочин”, – зауважили в суді.

Його батько, як законний представник неповнолітнього в суді, запевнив, що син росте у повноцінній благополучній сім’ї, де до його думки дослухаються й підтримують. Хлопчик займається спортом, добре вчиться й до цього батьки не мали з ним жодних проблем. На думку батька, син шкодує про вчинене й усвідомив його протиправність.

Також суд врахував і бездоганну поведінку 17-річного обвинуваченого після вчинення злочину, позитивну характеристику за місцем навчання, високий рівень його соціальних навичок, хороший інтелектуальний, фізичний і психічний розвиток, відсутність шкідливих звичок. Тож призначив хлопцеві “покарання із застосуванням інституту призначення більш м’якого покарання ніж передбачено законом”, звільнивши його від відбування покарання із встановленням іспитового строку.

Источник: xm-inside.com