На Закарпатті судитимуть групу вимагачів, які шантажували потерпілих розповсюдженням пікантних відео за їх участі

На Закарпатті судитимуть групу вимагачів, які шантажували потерпілих розповсюдженням пікантних відео за їх участі

У справі щодо незаконної діяльності, яку розгорнули на території Закарпаття троє мешканців Львівщини, слідчі поліції завершили досудове розслідування. Справу з обвинувальним актом скеровано до суду, який має ухвалити рішення відповідно до чинного законодавства.

У серпні 2020 року в Ужгороді поліцейські Головного управління Національної поліції в Закарпатській області викрили групу вимагачів зі Львівщини, які працювали за доволі пікантною схемою. До групи зловмисників входило двоє чоловіків та одна жінка. Саме вона виконувала основну роль у злочинному плані.

За попередньо узгодженою схемою 29-річна дівчина знайомилася з потерпілими чоловіками, зваблювала їх та коли справа доходила до інтиму, до квартири вривалися її спільники і починали фіксувати весь процес на камеру.

Після цього чоловік якого на гарячому впіймали отримував пропозицію відкупитися за 2 тисячі доларів. У разі відмови від компромісного вирішення проблеми, зловмисники погрожували зробити відео публічним.

Поліцейські провели ряд необхідних оперативних заходів та затримали групу «на гарячому».

В ході досудового розслідування слідчі зібрали достатньо доказів, сформували обвинувальний акт та вже скерували матеріали провадження для судового розгляду. За скоєне обвинуваченим загрожує до семи років ув’язнення.

Источник: stopcor.org