На користь держави передано активи російського бізнесмена на Чернігівщині на понад 1 млрд грн, - СБУ

За матеріалами Служби безпеки в управління Нацагентства з питань виявлення, розшуку та управління активами, одержаними від корупційних та інших злочинів (АРМА) передано активи чернігівської текстильної компанії, яка пов’язана з російським бізнесом.

Про це повідомляє Цензор.НЕТ із посиланням на пресцентр СБУ.

Як зазначається, рішення стосується всього нерухомого майна компанії та корпоративних прав на неї.

"Загальна вартість вилученого на користь держави майна становить понад 1 млрд грн. За даними слідства, кінцевим бенефіціаром підприємства є російський бізнесмен, який працює на військово-промисловий комплекс країни-агресора. Встановлено, що він володіє групою російських компаній, які виконують замовлення з виробництва військового одягу і спорядження для окупаційних угруповань РФ", - йдеться у повідомленні.

Наразі у межах кримінального провадження за ч. 3 ст. 110-2 Кримінального кодексу України (фінансування дій, вчинених з метою насильницької зміни чи повалення конституційного ладу або захоплення державної влади, зміни меж території або державного кордону України) триває розслідування для встановлення всіх обставин злочину і притягнення винних до відповідальності.

Заходи проводять співробітники СБУ Чернігівської області за процесуального керівництва обласної прокуратури.

Источник: censor.net