Монголія прийме всіх російських втікачів від мобілізації

Дмитро Сизов
Монголія прийме всіх російських втікачів від мобілізації

Імміграційне агентство Монголії (ІАМ) прийняло рішення про видачу посвідки на проживання всім громадянам Росії, які звернулися в агентство. Про це монгольським ЗМІ повідомив начальник відділу імміграційної агенції Монголії Н.Ууганбаяр

«Громадяни Російської Федерації звертаються із заявою про перебування у Монголії на певний період часу. У зв'язку з цією ситуацією прийнято рішення про надання відповідної категорії посвідки на проживання громадянам Російської Федерації, які подали заяву», - сказав він.

З 21 вересня кордон через порт Алтанбулаг перетнули 6268 громадян Росії. Станом на 21-29 вересня 748 громадянам РФ продовжили термін перебування та візи до Монголії. Проте понад 1000 громадян отримали консультації з питань отримання посвідки на проживання та продовження терміну перебування в Монголії.

«Через ситуацію в Росії громадяни цієї країни масово приїжджають до нашої країни. Загалом за один день близько 160 громадян продовжили свої візи на 30 днів. Громадяни Росії та Монголії можуть подорожувати без візи терміном на 30 днів в обидві сторони. У разі довгострокового проживання необхідно одержати відповідну категорію візи до в'їзду на територію країни. Довгостроковий дозвіл на проживання видається на підставі отримання візи відповідної категорії. В останні роки міграція людей у ​​всьому світі збільшується. Це пов'язано з багатьма факторами, такими як політика, економіка, бідність та війна», - сказав глава Ууганбаяр.

Відповідно до закону про правове становище іноземних громадян та Правил видачі віз Монголії термін перебування іноземного громадянина без візи може бути продовжений один раз на 30 днів.