Можна врятувати навіть білу футболку: як відіпрати жовті плями від поту з одягу

Можна врятувати навіть білу футболку: як відіпрати жовті плями від поту з одягу

Плями від поту часто досить важко видалити, особливо на світлому одязі, проте якщо знати кілька хитрощів, прання пройде набагато швидше і ефективніше. Варто відзначити, що завдяки цим старим домашнім методам можна врятувати навіть білу футболку.

Як зазначає prostoway : чим раніше ви вживете заходів щодо "порятунку" речей від плям поту, тим більше шансів позбутися їх. Про п’ять найбюджетніших, і при цьому робочих кошти та методи — читайте далі.

Як відіпрати плями від поту підручними засобами

  • Господарське мило – найпростіший спосіб. Просто намильте забруднену ділянку і акуратно потріть місце м’якою щіткою, а потім промийте чистою водою.
  • Харчова сода — ідеальний помічник для усунення будь-яких плям, особливо на білих речах. 2 столові ложки соди змішайте з 2-ма ложками води, щоб вийшла кашка. Розподіліть суміш на пляму і утріть щіткою. Залишіть на півтори-дві години, а потім випрати одяг звичайним способом.
  • Перекис водню — подібний до шовкових тканин. Змішайте 10 мл перекису та 100 мл води. Після пляму змочіть у мильному розчині, а потім нанесіть розчин з перекисом. Прополощіть річ і обробіть ще підкисленою водою (1 чайна ложка лимонної кислоти на склянку води).
  • Сіль — чудовий помічник для чищення одягу з шовку, льону та бавовни. Розчиніть столову ложку солі у склянці теплої води, і намочіть у ній брудні місця на одязі. Зачекайте 2 години, і потім випрати як завжди.
  • Сіль та нашатир — нашатирний спирт лише посилює сіль. Процес такий самий, як і з однією сіллю, проте до сольового розчину додайте чайну ложку нашатирю. У такому розчині замочіть речі лише на 30 хвилин.

Источник: telegraf.com.ua