Лідер Kalush Orchestra розповів, чому відмовився читати реп російською

Фронтмен гурту "Kalush Orchestra" Олег Псюк згадав, що ще до 2014 року йому радили читати реп російською мовою, проте він відмовився. Про це він повідомив в інтерв'ю Youtube-каналу "Олицька", пише "Кореспондент".

"Я був топившим за український реп ще задовго до 2014 року. Коли мої друзі говорили: "Якщо ти вже робиш якийсь реп, то роби його хоча б російською, як роблять усі". Це дуже мене дратувало, і в мене була мета: показати, що це все можливо. Звичайно, потім багато хто почав перевзуватися, почав розуміти, було багато різних подій. Хоча досі є ще багато людей, які не усвідомили і продовжують слухати російське. Я слухав себе і своє серце", — зазначив виконавець.

Водночас Олег Псюк зазначив, що не боїться втратити популярність, подаровану йому після "Євробачення-2022".

"Ми просто робимо те, що нам подобається. У мене немає мети робити так, щоб всі говорили: "Вау, Калуш!" Мені подобається робити те, що мені подобається і подобається всій нашій великій команді. Якось так і ототожнюється, що воно подобається і людям. У нас немає мети бути кращим за когось іншого. У нас є мета — робити класно, так, щоб колись іноземець почує українську музику, сказав: "Вау, Україна чудова", — підсумував музикант.

Источник: vikna.if.ua