КНДР може провести перше за п’ять років ядерне випробування, - Reuters

КНДР може провести перше за п’ять років ядерне випробування, - Reuters

Лідер Північної Кореї Кім Чен Ин наказав посилити обороноздатність країни, є ймовірність, що Пхеньян може провести перше за п’ять років ядерне випробування

Про це повідомили в Reuters.

"Північна Корея могла б додати можливе використання тактичної ядерної зброї до своїх нових операційних планів, враховуючи використання терміну "стримування війни", який вона використовує для позначення ядерного потенціалу", - сказав старший науковий співробітник Корейського інституту національного об'єднання в Сеулі Мін Хонг.

Відомо, що на засіданні 8-ї Центральної військової комісії найвищі посадовці "схвалили важливе питання надання військової гарантії для подальшого посилення військового стримування країни".

За зустріччю уважно стежили американські й південнокорейські чиновники. На їхню думку, Пхеньян може провести перше за п’ять років ядерне випробування, яке може відбутися в будь-який час.

Зазначається, що цього року Північна Корея випробувала безпрецедентну кількість балістичних ракет, а очільника розробки ракет Північної Кореї було обрано заступником голови Центральної військової комісії партії.

"Враховуючи символічну позицію Рі в процесі ядерного просування Півночі, вибори демонструють її бажання прискорити розробку стратегічної та тактичної зброї", - додав Хонг.

Источник: espreso.tv