Клієнтці анулювали кредит, а Фокстрот шукає шахраїв

Інцидент, що трапився у відомій мережі електроніки, з клієнткою вирішено. Та оскільки у справі ошуканими виявилися обидві сторони, Фокстрот взявся за розслідування, щоб вивести шахраїв на чисту воду.

photo_2021-12-02 15.56.36.jpeg (43 KB)

Основна версія – підміна вмісту у коробці сталася під час переміщення товару до Києва. Ця модель залишилася в єдиному екземплярі в асортименті мережі (через загальний дефіцит цієї лінійки в Україні), тому його надіслали до столичного магазину, куди клієнтка замовила свою «покупку».

Чому потрібно перевіряти товар

Складність в оперативному вирішенні цієї справи полягала в тому, що товар у магазині дівчина забирала запакованим. Тобто не було зафіксовано момент перевірки клієнткою, що їй необхідно було зробити в магазині. Від додаткових послуг із налаштування смартфона вона теж відмовилася.

Відповідно, компанії необхідно було відпрацювати всі версії, щоб з’ясувати, яким чином і в який момент відбулася підміна. Об’єктивно кажучи, без цих перевірок магазин не має права на першу вимогу обмінювати всі залізні вироби на продукцію Apple.

Рішення Фокстрот

Коли уточнили дату активації телефону, стало зрозуміло, що в даній ситуації постраждалими є обидві сторони: покупець та власне, продавець (у даному випадку – відомий ритейлер), який став заручником інциденту. Та щоб зарадити конфлікту, Фокстрот оперативно, без присутності клієнтки, анулював кредит та вже нарахував їй компенсацію у виглядів бонусів, за які вона зможе придбати будь-який товар у магазині.

Між тим, компанія націлена знайти крадія та готує заяву в правоохоронні органи.

«Ситуація, що сталася, для нас така ж неприємна несподіванка, як і для клієнта. Ми щиро вибачаємося перед Вікторією за такий прикрий досвід, та вдячні їй за лояльність. Завдяки цьому випадку ми вдосконалимо наші процеси та зробимо так, щоб з подібним більше не зіткнувся жоден наш клієнт.

Водночас, хочемо зробити акцент на тому, що Фокстрот – компанія з 27-річним досвідом роботи на ринку побутової техніки та електроніки, яка заслужила довіру та лояльність своїх покупців, і продавати гайки – не наш бізнес», – зазначили у компанії.